HAKKIMIZDA

Nevşehir Merkez Apart ve Nevşehir Merkez Apart Fiyatları için hemen bizi arayın. Can Life Residance Nevşehir.

Can Life Rezidans, 2 + 1 ve 1 + 1 Ultra Lüks Daireler..

Nevşehir'in en gözde yerinde siz değerli misafirlerimizin şehrin karmaşasından ve kalabalığından kurtulup, huzurlu, güvenli yaşamı için modern dairelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz

Hayalini kurduğumuz huzurun tadına varacaksınız.

2 + 1 ve 1 + 1 olmak üzere toplam 48 adet daireden oluşan rezidansımızda özel kat görevlisi, temizlik, çöp alımı, ekmek alımı ve bina giderleri kira içerisine dahildir. Elektrik su doğalgaz kombi ve internet abonelikleri size aittir.

Dairelerimizde çift kişilik yatak odası, gardırop, şifonyer, lake boyalı komidin ve dekoratif duvar giydirmeleri bulunmaktadır
Ergonomiye uygun şekilde tasarlanmış salon ve mutfak bölümü beraber olup lake boyalı mutfak dolaplarımız, TV ünitelerimiz, italyan tarzı chester koltuk ve berjerlerimiz ve yemek masalarımız sizleri bekliyor.
2 + 1 dairemizde bulunan teknoloji ile ahşabın birleştiği tek kişilik yatak odalarımız, akıllı çalışma masaları, gardırop, komidin ve odayla uyumlu dekor malzemelerimizi sizler için özel dizayn ettik.
Yine özenle tasarlanmış banyo ve wc bölümünde gold kaplı duşakabin, lake boyalı banyo dolapları, 1. sınıf vitrifiye ürünleri ile size rahat bir yaşam sağlıyoruz.